Szukaj w aktualnościach
 

eBankNet
eCorpoNet
Rodzina 500 plus eBankNet
Logo BFG

Bankomaty SGB i terminale POS

 

Strona główna /
Aktualności
Spotkanie uczniów z Bankiem
2017-10-27 15:04:13

W dniu 23 października br. uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach w ramach konkursu "SKO w SGB" odwiedziły nasz Oddział w Piaskach. Dzieciom podczas wizyty towarzyszył Pan Dyrektor Oddziału - Mariusz Konieczny oraz wychowawcy klas. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy przekroczyły bankowe drzwi.
Na samym wstępie Uczniowie dowiedzieli się po co i co to jest Bank i co można w Banku załatwić. Wszyscy doskonale wiedzieli po co przychodzi się do Banku.
Następnie dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska jak można szybko policzyć banknoty za pomocą liczarki i doskonale wiedziały, gdzie przechowuje się pieniądze. Zwiedziły także pozostałe pomieszczenia bankowe, czyli biuro Dyrektora, Dział Kredytów, gdzie dowiedziały się na co Bank może udzielić kredytu oraz poznały zasady funkcjonowania bankomatu.
Spotkanie z Bankiem dobiegło końca… Ale jak to zwykle w Banku bywa - nie można go opuścić z pustymi rękoma! Na koniec spotkania dzieci otrzymały słodkie upominki i zadowolone, uśmiechnięte wróciły do Szkoły.
Dziękujemy za miłe spotkanie!